banner201

Ağır vasıta sürücüleri için mini otel yaptılar

banner233

Almanya Bremen’de kamyon sürücüleri için konteynerden otel yapıldı. 45 ft’lik konteynerde 4 oda bulunuyor. Araç kabininden yüzde 30 daha büyük olsa da içindeki konfor oldukça yüksek.

Ağır vasıta sürücüleri için mini otel yaptılar
banner231

Bremen'de, ağır vasıta sürücüleri için otoyol yakınında konteyner otel yapıldı. Sürücülerin konaklayabileceği otel 45 ft'lik nakliye konteynerinin 4 odaya bölünmesiyle yapıldı. www.trans.info’daki habere göre, Haftalık dinlenme sürelerini kabin dışında geçirmek isteyen sürücüler için yapılan otelin konaklama fiyatı 49 Euro olacak.

banner95

Şirketin açıklamasına göre, konteyner ısı ve ses yalıtımlı ve bireysel ısıtma veya soğutma için klima bulunuyor. Ayrıca her odaya bir pencere yapılmış.

Her odanın alanı 7,5 metrekare ve konteynerlerin iç yüksekliği 2,50 metre. Bu da odaların ortalama kabin boyutundan sadece yüzde 30 daha büyük olmasını sağlıyor.

Odalarda 90 x 200 cm yatak, tuvalet, duş, masalı bank, raf, gardırop ve elektrikli panjur bulunuyor. Geniş ekranda birçok uluslararası kanalın izlenebildiği Wi-Fi ve uydu TV ücretsiz ve sınırsız.

Sıhhi tesisler sürücüler için büyük bir fark yaratırken, bunun dışında, bu kadar küçük bir oda için para ödemenin ve kamyonu dışarıda başıboş bırakmanın ne anlamı var?

Önümüzdeki üç veya dört yıl içinde 600 site daha inşa edileceği de belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2022, 12:25

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümit67
Ümit67 - 4 ay Önce

Helal olsun..çok güzel düşünülmüş

SIRADAKİ HABER

banner174

banner178