70 bininci otobüs

“Busworld Turkey 2014”te Mercedes-Benz Türk standında , şirketin kuruluşundan bu yana ürettiği 70.000’inci otobüs de sergilendi ve ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

70 bininci otobüs
banner95
Mercedes-Benz Türk tarafından üretilen “70.000’inci Otobüs” olan Travego 15 standta sergilenen en özel araçlardan biriydi. Mercedes-Benz Türk Bayii Has Otomotiv sahiplerinden Latif Karaali’nin sahip olduğu özel koleksiyonundan alınan ve geçmişten günümüze Türkiye şehirlerarası otobüsçülük tarihinde yer alan otobüs şirketlerinin biletleri ile giydirilmiş olan Travego 15, ziyaretcilerden yoğun ilgi gördü. “Zamanla biletler değişse de lider hiç değişmedi. 46 yıldır birlikte yola çıkıyoruz” mesajı verilen, 1960’lardan günümüze “gerçek” bilet ve bilet kaplarından oluşturulan özel jette, 257 firmanın toplam 295 bileti kullanıldı. Geçmişteki firmaların bir kısmı bugün artık piyasada olmasa da, halen yollarda olan birçok firma var. Mercedes-Benz Türk, bu özel çalışma ile müşterilerileri ile tarihe dayanan iş birliğini ve 46 yıldır süren liderliğini vurguluyor.

Müşterilerine sunduğu üstün teknoloji, güvenlik, sağlamlık ve dayanıklılığı uzun yıllar boyunca koruyan Mercedes-Benz marka şehiriçi ve şehirlerarası otobüsler, yüksek 2. el değeriyle de sahiplerinin kazancını arttırıyor. Otobüslerin karoserisi, Hoşdere Fabrikası’nda katoforez daldırma boya tesisinde gördüğü işlem sayesinde, korozyona karşı en iyi şekilde korunarak uzun yıllar kalitesini koruyor. Yaygın servis ve yedek parça ağıyla da Mercedes-Benz, Türkiye’nin her yerinde kullanıcısının yanında yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71