32 adet Ford Cargo ile gençleşti

İnşaat sektöründe 1997’den beri faaliyet gösteren ve 2004’ten günümüze Boğaziçi Beton adını alan şirket, filosunu toplam 32 adet Ford Cargo modeliyle güçlendirdi.

32 adet Ford Cargo ile gençleşti
banner95

20 adet Cargo 4136M Mikser, 10 adet 1846T Çekici ve 2 adet 3238 Yol Kamyonu’nun Ford Trucks Yetkili Satıcısı Çetaş Otomotiv’de yapılan teslimat törenindeyse firmanın Operasyon Müdürü Kıvanç Baş, Ford Otosan Kamyon Operasyonları Grup Müdürü Emrah Duman, Ford Otosan Kamyon Bölge Müdürü Baran Süslü, Çetaş Genel Müdürü Serhan Işıldar ve Çetaş Kamyon Satış Müdürü Burak Özhan katıldı. 

İstanbul Kağıthane’de faaliyet gösteren Boğaziçi Beton, filosunu yenilerken Ford Cargo’yu tercih etti. 3 farklı tipte toplam 32 adet Ford Cargo modelini tercih eden Boğaziçi Beton, 20 adet Cargo 4136M Mikser, 10 adet 1846T Çekici ve 2 adet 3238 Yol Kamyonu’nu bünyesine kattı. Ford Otosan Kamyon Operasyonları Grup Müdürü Emrah Duman, Ford Otosan Kamyon Bölge Müdürü Baran Süslü, Çetaş Genel Müdürü Serhan Işıldar ve Çetaş Kamyon Satış Müdürü Burak Özhan’ın katıldığı törende Boğaziçi Beton’un Operasyon Müdürü Kıvanç Baş araçları teslim aldı.

Törende bir konuşma yapan Boğaziçi Beton Operasyon Müdürü Kıvanç Baş, geniş ekipman kapasitesi ve tecrübeli personel kadrosu ile müşterilerine, pazarda kendini sürekli geliştirerek rekabet eden, kaliteye sürekli önem veren, en iyi ürün ve hizmeti sunmaya odaklı, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı kendilerine hedef kılmış bir firma olarak Ford Cargo’yu tercih ettiklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71