banner126

30 adetlik Huckepack siparişinin ilk 15'ini teslim aldı

Merkezi Denizli’de bulunan DNT Uluslararası Nakliyat 30 adetlik Huckepack siparişinin ilk 15’ini, Serin Treyler Konya Tesislerinde düzenlene bir törenle teslim aldı.

banner179
30 adetlik Huckepack siparişinin ilk 15'ini teslim aldı
banner95

Serin merkez fabrikasında düzenlenen teslimat törenine DNT Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Manisalı katılırken, Serin Treyler adına Satış Müdürü Mustafa Heybetli katıldı.

Karayolu taşımacılığında artan maliyetler nedeniyle, son dönemlerde taleplerin tren yolu ile taşımaya yönelmesiyle birlikte, treyler ürünlerinde de bu yönde gelişmeler yaşanmaktadır. Buna bağlı olarak arge çalışmalarını hızlandırarak müşterilerin ihtiyacının giderilmesi yönünde gerekli arge çalışmalarını tamamlayan ve seri üretime geçen Serin Treyler, geliştirdiği huckepack modeliyle müşterilerinden tam not aldı.

Özellikleri

Geliştirelen huckepack modelde yer alan; tren taşımacılığına uygun dizayna sahip, hareket edebilen çatı ve gümrüklenebilir yan perdeler, 2950 mm İç tavan yüksekliği ve 13.600 mm iç uzunluk ve opsiyonel olarak yükseltilebilir çatı sistemleri (Serin, Mega attic veya Lifemaster) aracın başlıca önemli özellikleri arasındadır. Ayrıca bu yeni ürün müşteri tercihine göre Huckepack Mega 950 mm ve Huckepack Averaj 1050 mm pleyt yüksekliğine sahip iki model  olarak piyasaya sunulmuştur.

Filosunu güçlendiriyor

Merkezi Denizli’de bulunan ve Avrupa’nın tüm ülkelerine taşımacılık yapan DNT, ağırlıklı olarak tekstil ürünleri nakliyesi konusunda hizmet vermektedir. Filosunda 40 yakın treyler bulunduran firma, bu teslimat ile birlikte sayıyı 55 yükseltti. Son zamanlarda taşıma sektörünün tren yoluna döndüğünü ve bu konuda ilk adım atan firmalar arasında bulunduklarını ifade eden Abdurrahman Manisalı, kalite ve servis hizmetlerinin başarısı hakkında Serin Treyler’e güvendiklerini, bu yatırımlarımla ortak iş birliğini devam ettirdiklerini belirtti. 

banner191
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178