banner126

3 milyon kişiye ulaştı

Maltepe Üniversitesi tarafından düzenlenen ve işçi sağlığı, güvenliği ve trafik konulu kampanyaların birikimlerini paylaştığı Sağlık ve Güvenlik İletişimi Sempozyumu’nda TÜVTÜRK de Trafikte Sorumluluk Hareketi kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle yer aldı.

3 milyon kişiye ulaştı
banner95

Türkiye’de ilk kez düzenlenen Sağlık ve Güvenlik İletişimi Sempozyumu’nda, akademisyenler ve özel sektör temsilcileri, işçi sağlığı, güvenlik ve trafik konulu kampanyaları hakkında bilgiler verdi. Sempozyumda düzenlenen oturumlarda da katılımcılar, toplumun tamamını ilgilendiren bu konular hakkında fikir alışverişinde bulundu.

29 Nisan tarihinde Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde gerçekleştirilen sempozyumda, TÜVTÜRK de toplumun tüm kesimlerinde trafik güvenliği ve bireysel sorumluluklar konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan Trafikte Sorumluluk Hareketi ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. TÜVTÜRK İletişim ve Müşteri Tecrübesi Yönetmeni Mahmut Sipahi tarafından yapılan sunumda, Trafikte Sorumluluk Hareketi’nin 2010 yılından bu yana trafik güvenliği konulu çalışmaları katılımcılar ile paylaşıldı.

3 milyon kişiye ulaşıldı

Ülkemizde trafik güvenliği ile ilgili çalışmalar yapan kurum ve kuruluşların desteğiyle TÜVTÜRK tarafından projelendirilen Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında, 4 yılda farklı hedef kitlelere düzenlenen eğitim faaliyetleriyle 900 binden fazla kişiye doğrudan erişilirken, iletişim ve farkındalık çalışmalarıyla da 3 milyondan fazla kişiye ulaşıldı. Geniş çaplı paydaş katılımı, hedef gruplara özel geliştirilen alt projeler ve farklı kuruluşların iş birliğine olanak tanıyan yapısı sayesinde dikkatleri toplayan Trafikte Sorumluluk Hareketi, gerek elde ettiği başarılı sonuçlar, gerekse sürdürülebilir fayda üretme konusunda örnek bir uygulama olarak ön plana çıkıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER