banner126

"100 yıl daha Fenerbahçe’yi taşırız"

banner157

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün karayolu resmi ulaşım sponsoru Gürsel Turizm’in Mercedes-Benz Türk ile yaptığı anlaşma sonucu, özel tasarlanan yeni otobüsü törenle teslim edildi. Otobüsün teslim tören tarihinin 4 Nisan olması dikkat çekti. Fenerbahçe takım otobüsüne 4 Nisan 2015’te Rize’den dönüşte silahlı saldırı yapılmıştı.

banner179
"100 yıl daha Fenerbahçe’yi taşırız"
banner95

Fenerbahçe’ye Gürsel Turizm tarafından yeni takım otobüsü verildi. 1970 yılından bu yana Fenerbahçe’nin ulaşım sponsorluğunu yapan Gürsel Turizm, yeni otobüsü, Fenerbahçe’nin 4 Nisan 2015 tarihinde Rize deplasmanı dönüşünde uğradığı silahlı saldırının yıl dönümünde teslim etti. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan, bir daha böyle bir saldırının gerçekleşmemesini umduğunu söyleyerek, "Failler henüz yakalanamadı. Böyle bir olayın bir daha başımıza gelmemesini diliyorum. Gürsel Turizm’e de yeni otobüs nedeniyle çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Hürer Gündüz: "Umarım 100 yıl daha Fenerbahçe’yi taşırız"

Efsanevi teknik direktör Didi döneminden beri sarı lacivertli takıma hizmet veren Gürsel Turizm, 2016 yılından itibaren Fenerbahçe Spor Kulübü’nün karayolu resmi ulaşım sponsoru olmaya devam ediyor. 2016-17 futbol sezonunda tercihini yeni Travego’dan yana kullanan Gürsel Turizm, her zaman sektörün en yeni ve en popüler otobüsünü takımları Fenerbahçe’ye tahsis ettiklerini belirterek, bu sefer de tercihini özel bir yeni Tourismo 15 RHD otobüsten yana kullandı. Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Hürer Gündüz, "50 yıla yakın bir süredir Fenerbahçe’nin taşımacılık sponsorluğunu yapıyoruz. Fenerbahçe’yle çalıştığımız için biz de çok mutluyuz. Umarım bu birliktelik 100 yıl daha sürer" diye konuştu. Törende Teknik Direktör Aykut Kocaman ve futbolcular da hazır bulunurken, sarı-lacivertliler takım halinde otobüsü gezdikten sonra basın mensuplarına poz verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 21:28
banner191
YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178