1 ürünle 1’den fazla çözüm

Honeywell’in yeni lazer barkod okuyucusu Granit 1280iFR, 5000’den fazla kez yere yuvarlanma, 50 kez betona düşme testlerinden başarıyla geçerek kendi sınıfının dört çekeri unvanını aldı.

1 ürünle 1’den fazla çözüm
banner95

Honeywell, dağıtım kanalı için tasarladığı ve kendi sınıfının dört çekeri kabul edilen lazer barkod okuyucusu Granit 1280iFR ve sesle çalışan teknoloji çözümünü Paris’te gerçekleşen SITL Europe 2014 fuarında tüm dünyaya tanıttı.

Honeywell’in özellikle antrepo çalışanlarına yönelik geliştirdiği Granit 1280iFR, barkodları yakın veya uzak mesafelerden okuyabiliyor.

Honeywell Tarama ve Mobilite Pazarlama Yöneticisi Bruce Stubbs, “Honeywell, özellikle dağıtım kanalında yaşanan zorlukları yok etmek için tarayıcılardan araç terminallerine, sesli çözümlerden yazılıma kadar pek çok çözümü birbirine entegre ediyor” dedi.

5000’den fazla yere yuvarlandı, 50’den fazla beton zemine düştü

Honeywell endüstriyel tarayıcı Granit 1280iFR, hata kabul etmeyen kritik durumlar ve dayanıklılığın zaruri olduğu zorlu çevre koşullarına uyumlu olarak tasarlandı.

1 metreden 5000’den fazla kez yere yuvarlanma, 50 kez 2 metreden betona düşme testlerini başarıyla geçerek kendi sınıfının dört çekeri unvanını aldı.

Eksi 30 derece soğukta mükemmel performans

Soğuk depolama ortamları için geliştirilen “en kapsamlı tarayıcı” olarak tanımlanıyor.

Özellikle karton kutular ve evrakların üzerindeki silik baskılı barkodların okunması konusunda müşterilerinden yoğun talep geldiğini belirten L-Tron Corporation başkanı Rad DeRose, “Bu sorunu çözmek üzere üstün tarama kabiliyetine sahip endüstriyel bir tarayıcıya ihtiyacımız vardı. Honeywell Granit 1280iFR, antrepoların zorlu koşulları için geliştirilen özellikleriyle  müşterilerimizin ihtiyaçlarını mükemmel bir biçimde karşılıyor” dedi.

Granit 1280iFR çalışanların seslerini hatasız tanıyor

Honeywell, Granit 1280iFR lansmanı ile aynı zamanda güncellediği VoiceCatalyst yazılımı, müşterilerin mevcut sistemlerini değiştirmeden sorunsuzca Talkman A700’a geçiş yapmalarını sağlıyor. Honeywell’in tescilli markalarından Vocollect imzalı VoiceCatalyst yazılımı, sesli operasyonlar için benzersiz bir bağlantı imkanı sunuyor. VoiceCatalyst 2.1 versiyonuyla birlikte gelen SoundSense™ forklist, konveyör ve soğutucu fanlardan çıkan ortam gürültüsünü filtreleyerek ses tanımada oluşan hataları yüzde 50 oranında azaltıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71