banner102

ZF Services Türk Çalışanları Aile Günü’ndeydi

ZF Services Türk çalışanları, aileleri ile birlikte Gebze Doğa Çiftlik Evi’nde bir araya geldi. Etkinliğe katılmaktan mutluluk duyan ZF çalışanları ve aileleri, keyifli bir gün geçirdi.

banner82
ZF Services Türk Çalışanları Aile Günü’ndeydi
banner95

Çalışan memnuniyeti ve motivasyonun sürekliliğine yönelik çalışmalar, güç aktarma organları alanında pazar lideri olan ZF’nin kurumsal yapısı ve geleneğinde yer alıyor. ZF’nin Türkiye’deki satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerini sürdüren ZF Services Türk, çalışanları ve onların aileleri ile 02.10.2016 tarihinde Gebze Doğa Çiftlik Evi’nde bir “Aile Günü” düzenledi. Aile Günü kapsamında düzenlenen eğlenceli yarışmalar ve oyunlar ile hem çalışanlar hem de aileler keyifli bir Pazar günü geçirdiler.

Aile Günü’nde ZF Services Türk çalışanlarına görev süreleri esas alınarak kıdem ödülleri verildi. Ödüller, ZF Services Türk Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu tarafından çalışanlara takdim edildi. Ödül töreni sırasında bir konuşma yapan Selim Aydınlıoğlu, personele ve ailelerine etkinliğe katılımlarından ve yıl boyu gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür etti ve “Aile Günü” organizasyonunu geleneksel hale getirmek istediklerini ifade etti. Selim Aydınlıoğlu sözlerine “ZF Services Türk’te kıdem süreleri çok uzun. Kuruluş yılı olan 1988’den bu yana aramızda olan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımızla birlikte aranıza benim gibi yeni katılan aile üyeleri de var. ZF’de çok güzel bir aile ve takım ortamı yakalandığını görüyorum. Tecrübe ve işini severek yapmak; işte bu kavramlar ZF’nin Türkiye’deki başarısının önemli unsurları arasındadır. ZF’nin yakaladığı başarının gerçek sahipleri de yıllardır şirkete emek veren çalışanlar ve onları destekleye kıymetli aileleridir.” şeklinde tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER