YYN Nakliyat, Almanya hattı için Krone aldı

YYN Uluslararası Nakliyat, yurtdışında kullanmak üzere filosuna 7 adet Krone Profi Liner kattı. YYN Nakliyat, Krone’yi kalitesi, ikinci elde ve satış sonrasında verdiği güven nedeniyle tercih etti.

banner82
YYN Nakliyat, Almanya hattı için Krone aldı
banner95

İzmir’deki 10 bin adetlik üretim kapasiteli fabrikasıyla, son olarak da Gebze’de açtığı satış sonrası operasyon merkezi ile Türkiye’de faaliyet gösteren Avrupa’nın lider treyler üreticisi Krone, YYN Uluslararası Nakliyat’a 7 adet Profi Liner teslim etti.

Teslimat törenine Krone Trailer International Satış Müdürü Ömürden Özacar, Krone Bölge Satış Yöneticisi Erkan Şenyurt, YYN Uluslararası Nakliyat firma ortakları Tanju Özenç ve Feridun Özenç katıldı.

Filolarına ilk defa Krone araç kattıklarını belirten YYN Uluslararası Nakliyat Ortağı Tanju Özenç, “Almanya’nın en büyük treyler üreticilerinden Krone ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Krone’yi kalitesi, ikinci elde ve satış sonrasında verdiği güven nedeniyle tercih ettik. Krone treyler alımlarını sürdürmeyi planlıyoruz” dedi.

Yurtiçi ve yurtdışında nakliye hizmeti veren YYN, filosundaki mevcut 15 adet araçla yurt içinde hizmet veriyor. Firma, Krone araçları Almanya hattında kullanmayı planlıyor. 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2016, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71