TREDER’de Kaan Saltık tekrar başkan seçildi

Treyler Sanayicileri Derneği’nin (TREDER) 7 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu’nda Kaan Saltık yeniden başkanlığa seçildi. Genel Kurul’da 2015 faaliyetleri ile ilgili olarak Genel Sekreter Ayhan Eryazar, üyeleri bilgilendirdi. Mali tabloların oybirliği ile ibra edilmesinin ardından kurulda tüzük değişikliği de oybirliği ile kabul edildi..

banner82
TREDER’de Kaan Saltık tekrar başkan seçildi
banner95

2016-2017 yılı Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Kaan Saltık, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada treyler sektörünün tek temsilcisi TREDER’in hem sektör hem de ülke ekonomisi için önemine değinerek, yeni dönemde ADR, ATP gibi uluslararası konvansiyonların Türkiye’de uygulanması, sahtecilik ve merdivenaltı üretim gibi sektörün önünde engel olan konularda da kararlı çalışmalarını devam ettireceklerini söyledi.

Türk treyler sektörünün sınırları aşarak bölgesel bir güç odağı haline geldiğini kaydeden Başkan Kaan Saltık, “Arap Baharı, Mısır, Suriye, Rusya derken birçok siyasi krize rağmen ayakta kalmasını bildik. Hatta yabancı rakiplerine oranla daha hızlı adımlar atmaya başladık. Kamu ile olan olumlu ilişkilerimiz sayesinde koşar adım ilerlemeyi hedefliyoruz. ” şeklinde konuştu. 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELİKLERİNE

 

01. Selçuk Kaan SALTIK

02. Ahmet Fehir BULUTLAR

03. Murat Kemal TOKATLI

04. Recep SERİN

05. Gökhan MARAŞ

06. Yalçın ŞENTÜRK

07. Rıza AKGÜN

 

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELİKLERİNE

 

01. Seyit ARSLAN

02. Seyit Ali ÖZGÜL

03. Nesimi AYDENİZ

04. Zafer HIZLIER

05. Fuat ERDEM

 

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELİKLERİNE

 

01. Ercan KULAKSIZ

02. Semih PALA

03. Veli GÜÇLÜ

 

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELİKLERİNE

 

01. Hakan MARAŞ

02. Murat ÖZSOY

03. Mehmet Akif SERİN


Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71