Tırsan’ın Avrupa teslimatları sürüyor

Tırsan, Hollandalı RM Transport şirketine Kässbohrer K.SCC X+ Perdeli Rulo Taşıyıcıyı, Goch fabrikasında teslim etti. Araçların satışı Kässbohrer Hollanda bayisi Vantilburg-Bastianen tarafından gerçekleştirildi.

banner82
Tırsan’ın Avrupa teslimatları sürüyor
banner95
Rulo taşımacılığı alanında uzmanlaşmış Hollanda merkezli RM Transport şirketi, Kässbohrer SCC X+ Perdeli Rulo Taşıyıcı aracını tercih etti. Şirket yetkilileri, bu aracı tercih etmelerinin nedelerini; şasinin güçlü ve sağlam olması, kayar çatı sistemi ve K-fix özelliği sayesinde taşımacılığını yaptıkları ürünlerde yükleme, boşaltma ve taşıma esnasında aracın operasyonel kolaylık sağlaması olarak sıraladılar.
Ayrıca araçta bulunan paslanmaz çelik alet kutuları, led arka ışıklandırma sistemi ve ek işaret lambalarının olması da, müşteriye özel yapılan bu aracı ön plana çıkaran diğer unsurlar olarak yerini aldı.
Kässbohrer, sahip oluğu üstün mühendislik tecrübesi ve geniş ürün yelpazesi ile Avrupalı nakliyecilerin talep ettiği tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Bununla birlikte Avrupa’daki yaygın servis ve bayi ağıyla da müşterilerine çözüm odaklı, kaliteli ve hızlı hizmet imkanı sunuyor.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71