Tırsan faizi kaldırdı

Tırsan müşterileri 24 ay vadeli 100 bin TL’ye kadar kullandıkları banka kredilerine kampanya kapsamında faiz ödemek zorunda kalmayacaklar.

Tırsan faizi kaldırdı

Tırsan müşterileri 24 ay vadeli 100 bin TL’ye kadar kullandıkları banka kredilerine kampanya kapsamında faiz ödemek zorunda kalmayacaklar.

Mutlu Doğan
Mutlu Doğan
01 Haziran 2016 Çarşamba 09:40
Tırsan faizi kaldırdı

Türkiye treyler sektörünün 38 yıldır aralıksız pazar lideri olan Tırsan, tenteli perdeli ürün grubunda başlattığı faizsiz ödeme kampanyası ile müşterilerine sunduğu yatırım desteklerine bir yenisini ekledi.

Buna göre, Ramazan sonuna kadar sürecek olan kampanya ile Tırsan müşterileri 24 ay vadeli 100.000 TL’ye kadar kullandıkları banka kredilerine kampanya kapsamında faiz ödemek zorunda kalmayacaklar. Banka kredisine başvuran müşteriler, Tırsan güvencesi ile 5 yıl garanti altında olan tenteli perdeli treylerlere kolaylıkla sahip olabilecekler.

Kampanya dahilindeki treylerler, ister Mega, ister Maxima, ister Çift Katlı yahut Rulo Taşıyıcı olsun, tüm Tırsan Perdeli/Tenteli Treyler Ailesi, zorlu iklim koşullarına karşı KTL kaplı; paslanmaya karşı 10 yıl garanti altında. Uluslararası yük güvenliği standardı olan EN 12642 Code XL - VDI 2700 gereksinimlerini karşılayarak güvenlikten ödün vermiyor. Intermodal taşımacılık seçenekleri ile kullanıcısına esneklik sunuyor. Hafifliği sayesinde yakıt tasarrufu sağlıyor, daha fazla yük taşıyor.

Tırsan müşterisi sadece treyler alırken değil kullanırken de avantajlı. 51 servis noktası ile Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip olan Tırsan, Avrupa’nın 23 ülkesinde, Rusya’da ve Güney Kore’de yetkili servisleriyle taşımacının her ihtiyaç duyduğu anda ve noktada hizmet veriyor. AloTIR Danışma Hattı - 444 5 847 ile ise Türkiye’nin her yerinden nakliyeciler ve Tırsan müşterileri, tek bir numara çevirerek kolayca danışma hizmeti alabiliyor.

Son Güncelleme: 01.06.2016 09:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner71