Saraçoğlu Lojistik’ten Iveco yatırımı

Iveco Bayi Kılıçlar Otomotiv, Saraçoğlu Lojistik’e 3 adet geniş kabinlii ADR’li, Gold Paket Iveco Hi-Way çekici teslimatı yaptı.

banner82
Saraçoğlu Lojistik’ten Iveco yatırımı
banner95

Mersin’de Kılıçlar Otomotiv tesislerinde düzenlenen teslimat töreninde bir konuşma yapan Saraçoğlu Lojistik firmasının ortaklarından olan Cahit Saraçoğlu Iveco markasının bir dünya markası olması, Iveco’nun Euro 6 ‘da SCR sistemini  kullanmasının bu araçları tercih etmelerinde en büyük etken olduğunu ve kendileri için de büyük bir avantaj oluşturduğunu söyledi. Saraçoğlu ayrıca Iveco markasını tercih etmelerinin nedenlerini “Iveco Stralis rakiplerinden çok üstün donanım kalite ve daha düşük yakıt değerleri veriyor, yeni Stralis Euro 6’larda SCR sistemi sayesinde DPF filtresi temizliği için durup zaman ve yakıt kaybetmek yok, bunlar bizim için çok önemli konular” diye açıkladı.

 

Kılıçlar Otomotiv Mersin tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Saraçoğlu Lojistik firmasının ortaklarından Cahit Saraçoğlu ve Sercan Saraçoğlu ile Kılıçlar Otomotiv Ağır Vasıta Satış Müdürü Hasan Kayın katıldı.Teslimat töreni sonrası günün hatırası olarak firma yetkililerine bir plaket verildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2016, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71