Öztürkler Petrol Iveco’dan vazgeçmiyor

Iveco’nun Mersin yetkili satıcısı Kılıçlar Otomotiv Türkiye’nin ve akaryakıt sektörünün önde gelen firmalarından olan Öztürkler Petrol A.Ş. firmasına 10 adet ADR’li Iveco Hi-Road 460 Euro 5 EEV çekici teslimatı gerçekleştirdi.

banner82
Öztürkler Petrol Iveco’dan vazgeçmiyor
banner95

Kılıçlar Otomotiv Mersin tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Öztürkler Petrol A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öztürk ve yöneticileri katıldı.

Araç parklarında 102 adet çekici bulunan ve çekicilerden yarısı  Iveco markasından oluşan Öztürkler Petrol 10 adet yeni Stralis ile filosunu daha da genişletti. Mehmet Öztürk tarafından teslimat töreninde yapılan konuşmada 2016 yılında da yola IVECO ile devam etme kararı aldıkları, daha önce Iveco marka çekicileri kullandıkları ve çok memnun kaldıkları ifade edildi.

Kılıçlar Otomotiv Mersin tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Öztürkler Petrol A.Ş. yönetim kurulu başkanı Mehmet Öztürk ile Kılıçlar Otomotiv yönetim kurulu  başkanı Vahdettin Kılıç, genel müdür Kenan Kılıç ile ağır vasıta satış müdürü Hasan Kayın katılmışlardır.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2016, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71