Nursan Trailer robot kaynak teknolojisini sergiledi

Nursan Trailer, IAA Ticari Araçlar Fuarı’na ADR’li alüminyum tankeriyle katıldı. Avrupa ve Türkiye pazarları için geliştirilen Alüminyum tankerler 6 gözlü ve 5360 kg ağırlığında.

banner82
Nursan Trailer robot kaynak teknolojisini sergiledi
banner95

Nursan Trailer Üretim Müdürü Makine ve Kaynak Mühendisi Mehmet Toprakkale,  38 bin litre tank kapasitesine sahip aracın en önemli özeliğinin robot kaynak teknolojisine sahip olduğunu söyledi.  “Tank gövdesi tamamen robot kaynaklarıyla yapıldı aynı şekilde gövde kaynakları da. Şaside de robot kaynağını kullanıyoruz. Robot kaynak imalat süresini azallttığı gibi kaynaktan doğabilecek hataları minimize ediyor.” dedi.

Nursan Trailer İhracat Müdürü Nazif Yıldırım ise yıl sonuna kadar 150 adet alüminyum satışı hedeflediklerini söyledi. Bu yıl için ADR’li Bitum tankeri projelerinin de olduğunu belirten Yıldırım, 2017 yılı içeresinde satış yapacaklarını söyledi.

Nursan olarak son yıllarda ihracat pazarlarını sürekli olarak arttırdıklarını dile getiren Nursan Trailer İhracat Sorumlusu Aziz Toprakkale ise toplamda 25 ülkeye ihracat yaptıklarını ve ihracat pazarları içeresinde Avrupa’nın da önemli bir rol oynadığını açıkladı. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2016, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71