banner102

Iveco Astra 70 yıldır şantiyelerde

Maden ve taş Ocakları, zorlu inşaat işleri, petrol ve doğal gaz ile ağır nakliye sektörlerine hizmet vermek için geliştirilen Iveco Astra 70.yılını kutluyor.

banner82
Iveco Astra 70 yıldır şantiyelerde
banner95

Ürün gamında; Kamyon Şase ( HD 9 serisi ), Rijit Kaya Kamyonu ( RD Serisi ), Belden Kırmalı Kaya Kamyonu ( ADT Serisi ) ve Ağır Nakliye Cekicileri bulunan ASTRA ,  HD 9 Kamyon Şase  ürün gamında ( Euro 6  Egzoz Emisyon Normunda  şu an itibariyle 6 X 4 , 8 X 4 ve 8 X 6 konfigurasyonlarını üretmektedir ) kendi sınıfında rakipsiz Şase Yapısı ( 202.00 NM Şase Burulma Direnci ), Yüksek Motor Gücü ( Iveco tarafından da kullanılan Cursor motorlar ve 500 ve 560 HP secenekleri ), müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilen çok geniş yelpazedeki ağır hizmet tipi versiyon seçenekleri, yalın üretim prensibi, rakplerine göre daha yüksek teknik taşıma kapasitesi sunması, yıllardır Türkiye pazarında var olan IVECO ile büyük oranda parça uyumluluğu,  Euro 6 egzoz emisyon normunda EGR’ siz – aktif rejenerasyon prosesine ihtiyac duymayan , sadece SCR sistemi ile calısan motor yapısı gibi üstün özellikleri ile,  2016 yılından itibaren IVECO Arac San ve Ticaret A.Ş. çatısı altında satış ve satış sonrası hizmetleri gerçekleştiriyor.

ASTRA’lar şantiye işlerinde sadece SCR sistemi sayesinde vakit ve mazot kaybına neden olan aktif rejenerasyon işlemine gerek duymuyor. Olağan üstü şasi dayanıklılığa sahip ASTRA dünyada sadece ağır off-road görevler için üretim yapan ender markalardan bir tanesi. Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 09:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
engin dündar
engin dündar - 8 ay Önce

Aracınız görsel olarak süper bizim burda bunlardan hiç yok satiş temsilcisini adıyaman kahtaya bekleriz selamlar

SIRADAKİ HABER