BKM intermodal taşımalara yatırım yapıyor

BKM Lojistik, intermodal taşımaları için 21 adet Krone Mega Liner Huckepack alarak filosunu genişletti.

banner82
BKM intermodal taşımalara yatırım yapıyor
banner95

Türkiye’de İzmir, Tire’de üretim yapan Avrupa’nın önde gelen treyler üreticilerinden Krone, BKM Lojistik’e 21 adetlik Mega Liner Huckepack ürünü teslim etti. BKM, ilk etapta teslim aldığı 6 adet Mega HP’nin ardından, ikinci etapta da 15 adet aracı filosuna katacak. Özel olarak Tire’de üretilen Krone’nin Mega Liner Huckepack modeli, müşteriler tarafından çok talep görüyor. Mega Liner Huckepack; karayolu, denizyolu ve özellikle tren taşımacılığında nakliyecinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel olarak üretiliyor. 

BKM Lojistik’te gerçekleştirilen teslimat törenine BKM Lojistik sahibi Edip Bakımcı, BKM Nakliyat  Genel Müdür Yardımcısı Aziz Öztiryaki, Krone Trailer Int. Satış Yöneticisi Ömürden Özacar ve Krone Bölge Satış Yöneticisi Erkan Şenyurt katıldı.

Filolarında kaliteden ödün vermedikleri için Krone’yi tercih ettiklerini belirten BKM Lojistik Sahibi Edip Bakımcı, “Krone’nin Mega Liner Huckepack modeli tüm ihtiyaçlarımıza cevap veriyor. Özellikle İngiltere ve Avrupa hattında çalıştığımız ve tren hatlarını kullandığımız için Huckepack modelini tercih ediyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde de Krone ile çalışmaya devam etmeyi arzuluyoruz.

Maliyet ve yakıttan tasarruf

Intermodal taşımacılığa uygun Mega Liner Huckepack modelinin müşterilerden çok talep gördüğüne dikkat çeken Krone Trailer Int. Satış Yöneticisi Ömürden Özacar, “Sadece Tire’de üretilen Mega Liner Huckepack versiyonumuzda, 385/55/22,5” ebatlı lastik kullanılıyor. Böylece, hem maliyet azalıyor hem de yakıt tasarrufu, uzun ömür ve konforlu kullanım sağlanıyor. Krone Mega Liner Hucepack, ön dingil kaldırmalı, 2.75-2.90 metre yükseklikte. Aracın en önemli özelliği ise, çift seyahat yüksekliklerinde de Code XL sertifikasına sahip olması” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2016, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71