banner102

1846T Midilli uluslararası taşımacıların gözdesi oldu

Ford Truks 1846T Midilli sunduğu avantajlar, gösterdiği yüksek performans ve verimliliği ule son dönemin en ilgi çeken araçlarından biri oldu. Logitrans Fuarı'nda müşteriyleriyle bulaşan 1846T ile ilgili bilgi veren Ford Trucks Türkiye Direktörü Serhan Turfan uluslararası taşımacılık yapan filolara girmeye başladıklarını söyleyerek, "En sevindirici taraf ise bu aracımızı kullanan müşterilerimizin son derece memnun kalmaları ve diğer nakliyecilere de aracımızı tavsiye etmeleri oldu. Bu da ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor" dedi.

banner82
1846T Midilli uluslararası taşımacıların gözdesi oldu
banner95

Logitrans Fuarı'na katılan Ford Trucks, buradaki standında 1846T Midilli çekicisini sergiledi. Ziyaretçiler tarafından da beğeni toplayan aracın son dönemde uluslararası nakliye işi yapan firmaların da filolalarında görünmeye başlaması aracın başarılı bir yolda olduğunu gösteriyor. Ford Trucks stand alanında bir basın toplantısı düzenleyerek 2015 değerlendirmesini yaparak 2016 hedefleri paylaşıldı. Toplantıya  Ford Trucks Türkiye Direktörü Serhan Turfan, Ağır Ticari Araçlar Pazarlama ve Planlama Müdürü Armağan Hazar, Kamyon Satış Müdürü Burak Hoşgören, Satış Sonrası Yöneticisi Mustafa Bostancı ve Üürün Müdürü Bahattin Topçu katıldı. 

One Ford stratejisinin ağır ticari araç sınıfı uygulaması doğrultusunda geliştirilen Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, Ford Trucks’ın DNA’sında yer alan güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık özelliklerine sahip. Pazarda ilk defa sunulan, 2 farklı sürüş moduyla Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, ihtiyaca göre 940 mm veya  960 mm olarak ayarlanabilmekte olup, piyasadaki en alçak 5’inci teker yüksekliğine sahiptir ve bu özellikleriyle rakiplerine göre %10 daha fazla yük taşıyabilmektedir. Uluslararası taşımacılığın taleplerini karşılayacak megatreyler ile  hacimli yük taşımacılığına  uygun olarak tasarlanan Ford Trucks 1846T Midilli Çekici’de, intermodal taşımacılık için gereken ro-ro ve tren iniş-binişlerinde aracı korumak için ön süspansiyon 70mm yükseltilebiliyor.


460 PS/2100 Nm motor gücü ile sınıfındaki en rekabetçi güç ve torku düşük devirlerden itibaren geniş bir devir bandında sunan ve % 20 fiyat avantajı sunan Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin konforunu da bir arada yaşatıyor. Binek araç rahatlığındaki manuel şanzımanı ve debriyajsız otomatik şanzıman opsiyonu ile ön plana çıkan çekici, lüks binek araçlarda kullanılan ESP, yokuş kalkış desteği, klima, elektrikli kabin kaldırma mekanizması gibi donanımları standart hale getirerek, ağır ticari araç sektöründeki rakiplerinden ayrılıyor. Büyük lojistik firmalarının ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen Ford Trucks 1846T Midilli Çekici, filo yönetim sistemlerine uyumlu altyapısı ve opsiyonel sunulan Filobil sistemi ile filoların verimli yönetimi için gerekli donanımı da müşterilerine sunuyor.

Ford Trucks çekici, yol ve inşaat kamyonu modellerinde 2016’da ödeme fırsatı

Ford Trucks Kasım ayında da çekici, inşaat ve yol kamyonu modellerinde, "Hemen Kazanmaya Başlayın, 2016'da ödeyin" kampanyasıyla ağır ticari araç sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sağlıyor. Kampanya dahilinde Ford Trucks müşterilerine ayrıca, 120.000 TL’ye 36 ay taksitle, %0.99 faizli kredi kullanım fırsatı da sunuluyor. İkinci elde 80.000 TL’ye  12 ay 0,28% faiz kredi kampanyası da Kasım ayında devam ediyor.


Toplantının ardından gerçekleşen Ford Trucks fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Birinciliği Tıraş adlı fotoğrafıyla Kocaeli'nden Hadi Arslan elde etti. Arslan'a ödülü Serhan Turhan tarafından verildi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER