banner102

Michelin inşaat araçlarına özel yeni lastiklerini tanıttı

Michelin, tüm şantiye koşullarında verimliliği sağlayan X Works lastik serisini hem orijinal ekipman hem de yedek parça pazarında görücüye çıkardı. Michelin, ağır vasıta segmenti için geliştirdiği 315/80 R Z (ön aks ) , D (çeker aks) ve 385/65 R T (treyler) kullanıcılara en yüksek verimliliği sunacak.

banner82
Michelin inşaat araçlarına özel yeni lastiklerini tanıttı
banner95

Michelin’in inşaat sektörü özelinde piyasaya sürdüğü X Works serisi, ağır vasıta araçlar için sağlamlık ve dayanıklılık sunuyor. İnşaat sektöründeki kullanıcılara, 315/80 R ve 385/65 R olmak üzere iki ebatta mümkün olan en iyi verimlilik çözümünü sunuyor.

Yeni Michelin X Works , X Works HD ve X Force lastikleri asfalt yollar, inşaat sahaları ve taş ocakları olmak üzere 3 alanda kullanılabiliyor. X Works HD ve X Force lastikleri kullanıcılara “Hasar Garantisi” de sunuluyor.

Yeni Michelin X Works serisi, Z (ön aks), D (çeker aks) ve T (treyler) lastiklerine özel en gelişmiş Michelin teknolojilerine sahip. X Works lastikleri işletmeleri asfalt ağırlıklı koşullarda daha fazla kilometre, Michelin X Works HD lastikleri inşaat sahalarında verimlilik ve sağlamlık, Michelin X Force lastikleri de taş ocağı ve maden sahası gibi sert yüzeylerde dayanıklılık ve çekiş gücü ile buluşturuyor.

Yenilikçi teknolojiler birarada

Michelin, ağır vasıta lastiği segmentinde geliştirdiği yeni teknolojilerle birçok farklılığa imza atıyor. X Works serisindeki Carbion materyali sayesinde lastiğin kilometre performansı artıyor. Z şeklindeki özel kanallar sayesinde karla kaplı yollardaki sürüş ve yol tutuşu performansı yükseliyor. Powercoil teknolojisi ile de yeni nesil karkas kablolalarından oluşan lastikler daha hafif olmaları sayesinde daha dayanıklı ve düşük yuvarlanma direncine sahip oluyor.

Ücretsiz “Hasar Garantisi”

Yeni Michelin X Works HD ve X Force lastikleri “Hasar Garantisi” sağlayarak kullanıcılara önemli bir avantaj sağlıyor. Kullanıcılar kaza sebebiyle lastikte hasar meydana gelmesi durumunda, bir sonraki X Works satın alımında ticari indirimden yararlanıyor. Ücretsiz “Hasar Garantisi” servisinden agirvasita.michelin.com.tr web sitesi üzerinden MyAccount sistemi ile çevrimiçi olarak faydalanılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2016, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER