ExonMobil çözümlerini çevre fuarında tanıtacak

Türkiye, Mobil Endüstriyel Yağlarıyla 22. Uluslararası Enerji, Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI 2016’te 9’uncu kez yer alacak. Şirket, 27-29 Nisan tarihleri arasında Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuara ‘Üretkenliği Artırıyoruz’ sloganıyla katılarak ürünlerini tanıtacak.

banner82
ExonMobil çözümlerini çevre fuarında tanıtacak
banner95

Enerji sektörüne yönelik yüksek performanslı yağlar ve yağlama çözümleri sunan ExxonMobil, Türkiye’nin en büyük Enerji, Çevre Fuarı ve Konferansı olan 22. Uluslararası Enerji, Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI 2016’da yer alacak. Şirketin etkinlikteki standında enerji sektöründe verimliliği ve ekipman güvenliğini artırmaya yardımcı olan ürünleri ve hizmetleri sergilenecek.

Fuar süresince şirketler ve distribütörler, ExxonMobil’in deneyimli ekibinden, Mobil Endüstriyel Yağlarının sunduğu teknolojik avantajlara ilişkin ayrıntılı bilgi edinme fırsatı yakalayacak; enerji sektörünün önde gelen temsilcileriyle tanışma imkânı elde edecek.

ExxonMobil Türkiye’nin Endüstriyel Satışlar Müdürü Hakan Gökbayrak; “ExxonMobil Türkiye ekibi olarak, bu yıl 22’incisi düzenlenen Türkiye’nin en büyük Enerji, Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI’a 9’uncu kez katılmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Türkiye’deki enerji sektörüne yüksek performanslı yağlar ve yağlama çözümleri sunarak üretkenliği artırırken, güvenlik ve çevre bilincini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Bu fuar vesilesiyle iş ortaklarımızla bir araya geleceğimiz için mutluyuz” dedi.

ExxonMobil’in 9. Salon, I 102 numaralı fuar standında tanıtılacak ürünler şöyle: Optimum doğal gaz motoru koruması için geliştirilmiş ve CO2 emisyonlarını azaltmaya yardımcı olarak yakıt verimliliğini yüzde 1,5 artıran Mobil SHC Pegasus 40, dişli ve rulman ömrünü uzatan ve aynı zamanda sektörde yedi yıllık garanti sunan ilk yeni nesil dişli kutusu yağı olan Mobil SHC GEAR 320 WT, ağır koşullarda çalışan gaz türbinlerinin yağlanması için tasarlanmış yüksek performans sağlayan Mobil DTE 932 GT ve Mobil DTE 732 M.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71