banner102

Alcoa’nın yeni ürünüyle jantlar daha kazançlı

Alcoa, ticari araçların alüminyum jantları için kullanılan yeni LvL ONE® Avrupa lansmanını yaptı. LvL ONE®, 2016'nın ikinci çeyreğinde tüm standart Alcoa jant ebatlarında kullanılacak. Ayrıca “Brushed” ve “Dura-Bright® EVO” jantlarının yanı sıra Alcoa'nın ticari kamyon filoları için sunduğu üç seçenekten biri olacak.

banner82
Alcoa’nın yeni ürünüyle jantlar daha kazançlı
banner95

Piyasada mevcut olan tüm Alcoa Aluminyum Jant seçenekleri gibi, yeni LvL ONE jantlar da Avrupa pazarı için Alcoa'nın Macaristan'daki son teknolojiyle donatılmış jant tesisinde üretilecek olup sürücülere ve ticari filolara önemli avantajlar sağlayacak.

Avantajlar neler?

·         Çelikten beş kat daha güçlüdür; böylece daha az zarar görür ve onarım süresi daha kısadır;

·         Yüzde 47'ye kadar daha hafif; böylece taşıma kapasitesi artıyor, çalışma sıcaklıkları daha düşük olur ve önemli yakıt ve maliyet tasarrufları sağlıyor

·         Göz alıcıdır; Brushed modellerine göre daha pürüzsüz ve daha parlak bir yüzeye sahip.

Alcoa Wheel Products Avrupa, Afrika ve Orta Doğu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Randall Scheps ürün ile ilgili şunları söyledi: “Dövme alüminyum jantı yaklaşık 70 yıl önce icat ettik ve Alcoa o günden bu yana ürünü geliştirmek ve yenilemek üzere yorulmadan çalışıyor. Jantlarımız sağlam, güvenilir ve filoların toplam maliyetini azaltıyor – üstelik daha fazla taşıma kapasitesi de sağlıyor. Böylece büyük maliyet tasarrufları elde ediliyor. Yeni LvL ONE jantı, müşterilerin Alcoa'dan beklediği performans ve değeri sunmaya devam ettiğini gösteren örneklerden yalnızca biri. Müşterilerimizin çok beğeneceğini düşünüyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2015, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER