banner102

UPS Etik Şirket seçildi

Küresel lojistik lideri UPS, EDMER (Etik Değerler Merkezi Türkiye) tarafından Türkiye’nin en etik şirketlerinden biri olarak seçilerek ETİKA 2015 ödülüne layık görüldü. Etik ve iş ahlakına yönelik farkındalık yaratan EDMER genç çalışanlara rol model olan şirketleri ödüllendiriyor.

banner82
UPS Etik Şirket seçildi
banner95

“UPS Türkiye olarak ETİKA 2015 ödülünü almaktan gurur duyuyoruz,” diyen UPS Türkiye Genel Müdürü Ufku Akaltan şöyle devam etti: “UPS kültürü, yüksek etik anlayışını sürdürme üzerine kuruludur. Başarımızın işimizin sosyal, ekonomik ve çevresel yönleri arasındaki dengeye bağlı olduğuna inanıyoruz. Zaman, bu alanlardaki çabalarımızın verimliliği, çalışan bağlılığını, müşteri sadakatini ve marka değerini artırdığını kanıtladı.”
ETİKA Ödülü etiğe değer veren, etik ve iş ahlakına bağlı bir şekilde çalışmayı ve diğer şirketlerde etik bir tutum inşa etmeyi taahhüt eden şirketleri ödüllendirmeyi ve halka açık olarak onurlandırmayı amaçlıyor. Şirketler etik değerler  ve etik kültür, itibar yönetimi, kurumsal yönetim, kurumsal sosyal sorumluluk, uyum yönetimi, liderlik ve yaratıcılık, gibi altı kategoride, 80 EDMER kriteri ile değerlendirildi.Akaltan “UPS’in etik anlayışı, 108 yıllık başarılı geçmişinin temelidir,” dedi. “Yoğun çalışmalarımızı ve bağlılığımızı takdir ettiği için EDMER’e ve UPS ailesini oluşturan Türkiye’deki 2500 çalışanımıza en içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum.”  

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER