TİMAKADEMİ'ye sponsor oldu

Dünyanın en büyük paket teslimat ve küresel tedarik zinciri yönetim çözümleri sunan lider lojistik şirketi UPS (NYSE:UPS), işletmelerin hedef pazarlara ihracatlarını artırmalarına yardımcı olmak için eğitim ve seminerler veren Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından organize edilen TİMAKADEMİ’nin 2016 yılı lojistik çözüm ortağı oluyor.

banner82
TİMAKADEMİ'ye sponsor oldu
banner95

UPS, Türkiye’deki işletmelerin küresel pazarlara nasıl ulaşabilecekleri ve işlerini nasıl büyütebilecekleri konularında ticaret alanındaki engin bilgisini ve uzmanlığını TİMAKADEMİ’nin 2016 seminerlerinde kullanacak. 

 UPS Türkiye Genel Müdürü Ufku Akaltan UPS’in TİMAKADEMİ sponsorluğu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Ticarette rakiplerinin bir adım önünde olmak isteyen şirketler farklı küresel pazarlara erişmeye çalışmalıdır. UPS’nin 10.000’den fazla KOBİ sahibiyle yapılan 2015 Avrupa KOBİ İhracatı Öngörüleri araştırmasına göre ihracat yapan şirketler, yalnızca kendi ülkelerine odaklanan şirketler üzerinde önemli bir üstünlüğe sahip.”

Hedef pazar olarak İngiltere’ye odaklanacak olan ilk seminer, 3 Mayıs 2016, Salı günü Gaziantep’te gerçekleştirilecek. Bu açılış seminerinin ardından diğer seminerler Türkiye’nin Adana, Bursa, Ankara, Antalya, Denizli, Kayseri, Konya, İstanbul ve İzmir şehirlerinde gerçekleşecek. Program hakkındaki detaylı bilgilere www.timakademi2023.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2016, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71