banner102

Omsan’dan iş ortaklarına ödül

Omsan Lojistik, 2 Mart 2016 tarihinde Cevizli Kampüsü’nde gerçekleştirdiği törenle tedarikçilerini ödüllendirdi. Tören, Omsan’ın iş ortaklarını hizmetlerinden ötürü ödüllendirmek ve kendilerine teşekkür etmek amacıyla düzenlendi. Törene, ödüle layık görülen 14 firma katıldı.

banner82
Omsan’dan iş ortaklarına ödül
banner95

Açılış konuşmasını yapan Omsan Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, sektöründe lider konumu ile birçok başarılara ve ilklere imza atarak bugün 38 yaşına ulaşmış olan Omsan’ın arkasında hayli güçlü bir çalışan kadrosu olduğunu söyledi. İş ortaklarının bu güçlü çalışan kadrosunun çok önemli bir parçasını oluşturduğunu belirten Küçükertan, Omsan’ın başarısında çok önemli bir rol oynayan iş ortaklarını ödüllendirmekten büyük mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.
Daha sonra bir konuşma yapan Omsan Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Ergun Arıburnu ise, iş ortakları ile karşılıklı kazanç ve gelişim esasına dayalı ve uzun vadeli işbirlikleri kurmayı hedeflediklerini belirtti. Omsan açısından devamlılığı olan iş ortakları ile çalışmanın çok önemli olduğunu vurgulayan Arıburnu, ancak bu şekilde bir sinerji yaratabileceklerine ve ortak bir vizyon doğrultusunda hareket edebileceklerine inandıklarını sözlerine ekledi. Sonrasında Omsan, Lojistik Satınalma Müdürü Anı Dursun da bir konuşma yaptı.

Ödül alan firmalar:
Bayman Uluslararası Taşımacılık,
Düzce Çakıroğlu Lojistik,
Gözen Havacılık Hizmetleri,
İnançlar Nakliyat,
Nielsen Araştırma Hizmetleri,
Özay Uluslararası Nakliyat,
Partnera Bilgi Sistemleri, Sistem Matbaacılık,
Still Arser İş Makinaları,
T&O Shipping,
Titanic Business Kartal Otel,
Turkish Cargo,
Türkmen Nakliyat  
Vakıfbank İstanbul Avrupa Kurumsal Merkezi Şubesi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2016, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER