banner102

Mars, beyaz eşya devini demiryolunda da taşıyacak

Mars Logistics, global pazarda önemli konuma sahip markalarla yaptığı anlaşmalara devam ediyor. Çok sayıda sektöre hizmet veren Mars Logistics, son olarak dünyanın en büyük beyaz eşya üreticileri arasında yer alan global bir markaya verdiği karayolu hizmetini artık demiryoluyla da vermek için anlaşma imzaladı.

banner82
Mars, beyaz eşya devini demiryolunda da taşıyacak
banner95
Mars Logistics, dünyanın en büyük beyaz eşya üreticileri arasında yer alan önemli bir markaya karayolu taşımacılığında verdiği hizmeti artık demiryolu taşımacılığında da verecek. Mars Logistics, yaptığı anlaşma çerçevesinde firmanın Almanya’daki ve Türkiye’deki fabrikaları arasında konteyner blok taşımacılığını üstlenecek. Firmanın beyaz eşya ürünleri ve üretim parçaları Bulgaristan-Sırbistan- Macaristan-Avusturya- Almanya güzergâhı üzerinden, ithalat tarafında ise yine aynı güzergâh üzerinden bitmiş beyaz eşya ürünü ve yedek parçaların taşıması gerçekleştirilecek.
Anlaşma imzalanan firmanın çevre konusunda büyük hassasiyet gösterdiğini söyleyen Mars Logistics Genel Müdürü Ali Tulgar anlaşma ile ilgili olarak, “Türkiye’de en fazla yerleşik yatırım yapan uluslararası firmalardan biri olan şirketin demiryolu taşımacılığında da hizmet verecek olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Mars Logistics olarak güçlü know-how’ımızın ve çevreci lojistik yaklaşımımızın bu anlaşmada büyük rol oynadığını söyleyebiliriz. Projede müşterimize maliyet avantajının yanında gümrük prosedürlerinde sağladığımız avantaj ile optimum transit sürelerde hizmet vereceğiz” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER