Lojistik Vaka Yarışması başvuruları tamamlandı

Mars Logistics liderliğinde artık bir gelenek haline gelen ve bu yıl 13.sü düzenlenen Üniversiteler Arası Lojistik Vaka Yarışması 2016’nın başvuruları tamamlandı.

banner82
Lojistik Vaka Yarışması başvuruları tamamlandı
banner95

Kurulduğu günden bu yana aydınlık bir ülke yaratmanın ancak genç nesillere eğitim alanında destek ile mümkün olacağı bilinciyle hareket eden Türkiye’nin lider lojistik şirketi Mars Logistics, “Lojistik Vaka Yarışması” ile sektörde farkındalık yaratmaya devam ediyor. Yarışma öğrencilere eğitim hayatlarında kazandıkları bilgi birikimlerini uygulama olanağı yaratmanın yanında lojistiğin ve tedarik zincirinin farklı yönlerinde araştırma ve analiz yaparak kendilerini geliştirmelerine de destek oluyor.

Mars Logistics ana sponsorluğunda LODER tarafından 13 yıldır sektörün gelişimini desteklemek ve nitelikli insan kaynağı kazandırmak adına düzenlenen Lojistik Vaka Yarışması’na ilgi bu yıl da yoğun oldu. Yarışmaya başta İstanbul Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi olmak üzere 78 farklı üniversiteden toplam 192 takım başvurdu. Lojistik Vaka Yarışması finalinde öğrenciler kendilerine verilen konu dahilinde 3 kişiden oluşan ekipler halinde 3 ayrı kategoride yaratıcı lojistik çözümleriyle yarışacaklar. Tüm katılımcı öğrencilere sektörü yakından tanıma olanağı sunan yarışmada jüri değerlendirmesi neticesinde dereceye giren öğrencilere çeşitli para ödülleri verilecek. Sonuçlar Haziran 2016 tarihinde açıklanacak ve İstanbul’da düzenlenecek olan tören ile ödüller teslim edilecektir.

Yarışma ile ilgili duyuruları www.marslogistics.com adresinden takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2016, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71