CMS’den Mars’a ‘Sürdürülebilir Performeans” ödülü

Türkiye’nin lider lojistik şirketlerinden Mars Logistics, bu yıl 11.si düzenlenen CMS İş Ortakları Toplantısı’nda çevreye duyarlı iş anlayışı ile 2015 yılı “Sürdürülebilir Performans” ödülünü almaya hak kazandı.

banner82
CMS’den Mars’a ‘Sürdürülebilir Performeans” ödülü
banner95

Günümüzün en büyük sorunlardan biri olan çevre konusundaki hassasiyetini iş anlayışı ve hayata geçirdiği projeler ile gösteren Mars Logistics, dünyanın en seçkin markalarının jant üreticisi CMS’nin düzenlediği 11. CMS İş Ortakları Toplantısı’nda “Sürdürülebilir Performans” ödülünün sahibi oldu. 28 Ocak’ta Swissotel Büyük Efes- İzmir’de yapılan toplantıda CMS Grubu tedarikçilerine bilgilendirmeler yapıldı. CMS Yönetim Kurulu Başkanı, Ceo’su ve Genel Müdürlerinin konuşmalarının ardından ödüller sahiplerini buldu. Mars Logistics adına ödülü Mars Logistics Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökşin Günhan ve Ege Bölge Müdürü Berrin Aydoğan aldı.

Törende konuşma yapan Mars Logistics Ege Bölge Müdürü Berrin Aydoğan: “Mars Logistics olarak çevreye ve geleceğe duyarlı iş anlayışımızı, tercihlerimiz ve projelerimiz ile destekliyor, sürdürülebilir performansı önceliğimiz olarak görüyoruz. Bu yaklaşımımız neticesinde aldığımız bu ödül bizler için büyük anlam ifade ediyor ve bizlere ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi gösteriyor. Takdiri için tüm CMS ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2016, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71