banner102

UPS Kurye Eğitim Tesisi açtı

PS Avrupa’nın ilk gelecek kuşak kurye eğitim tesisi UPS Integrad™’ın açılışını Almanya’nın Köln kentinde bir törenle gerçekleştirdi. Tesis UPS kuryelerinin emniyet, müşteri hizmetleri ve verimlilik konularındaki yeteneklerini geliştirmeleri için eğitim verecek.

banner82
UPS Kurye Eğitim Tesisi açtı
banner95

Yeni UPS Integrad Tesisi, müşterilerine emniyetli ve etkin bir şekilde hizmet verebilmeleri için UPS kuryelerini “öğret, göster, hayata geçir” yaklaşımı ile hazırlayacak. Kuryeler UPS araç kullanım ve hizmet yöntemlerini öğrenecek, bu yöntemlerin nasıl işe yaradığını görecek ve sonra bunların gerçekçi ve uygulamalı bir biçimde pratiğini yapacaklar. UPS Integrad™ eğitimi, emniyet, teslimat ve müşteri hizmetini pekiştirmek için 3 boyutlu bilgisayar simülasyonları, webcast öğrenme modülleri ve geleneksel sınıfta öğrenimin bir birleşimini kullanarak kontrollü bir ortamda faaliyetleri tamamlıyor.

Eğitim tesisinin en dikkate değer özelliklerinden biri “Neustadt” adlı küçük bir şehri taklit edecek şekilde tasarlanan, gerçek caddeler, trafik işaretleri, kaldırımlar ve sanal işyerlerine ilaveten eve teslimat ve toplama noktaları içeren, kuryelere günlük faaliyetlerinde karşılaşacakları gerçekçi durumları sunan açık bir alan olmasıdır. Bu günlük faaliyetler emniyetli sürüş ve paket taşıma süreçleri, farklı dağıtım senaryoları ve detaylara önem vermeyi de içeriyor. UPS’nin entegre dağıtım ağı, tek bir kuryenin hava, kara, yurt içi yurt dışı, ticari ve konut teslimatları olmak üzere her türden paket taşımacılığını gerçekleştirebilmesini gerektiriyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2016, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER