banner102

Renault Trucks faizi sıfırladı ÖTV'yi indirdi

Renault Trucks’ın Euro 6 çekicilerine yönelik düzenlediği kampanya, ÖTV indirimi ile çifte avantaj sunuyor.

banner82
Renault Trucks faizi sıfırladı ÖTV'yi indirdi
banner95

Euro 6 araçlara geçiş sürecini teşvik etmek üzere özel bir kampanya düzenleyen Renault Trucks, birçok avantajı bir arada sunuyor. 30 Kasım’a kadar devam edecek kampanya, hem 24 aya kadar yüzde sıfır faiz avantajı hem de kampanyaya dahil ücretsiz dört bakım paketi ile cazip bir fırsat yaratıyor. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edilen ÖTV indirimi düzenlemesi ile kampanyanın kârlılığı ikiye katlanıyor.
 
Renault Trucks’ın Kâr Kaplanı kampanyası, 10 bin Euro peşinat ile 24 aya kadar yüzde sıfır faiz oranı avantajı sağlıyor. Ayrıca 36 ayda yüzde 0,10 ve 48 ayda yüzde 0,18’den başlayan düşük faiz alternatifleriyle sunulan kampanya kapsamında 70 bin Euro, 75 bin Euro ve 80 bin Euro’luk kredi desteği alınabiliyor. 30 Kasım’a kadar geçerli olan kampanyada aracın trafiğe çıkış tarihinden itibaren 2 yıl boyunca yapılacak dört bakım da hediye ediliyor. Kampanyanın bu avantajları ile birlikte ÖTV indirimi yasası, Renault Trucks Euro 6 çekicileri daha da cazip hale getiriyor.
 
Renault Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü Özkan Çelik, kampanya ile ilgili bir açıklama yaparak; “TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edilen maddeyle sağlanan ÖTV indirimi, ticari yük taşımacılığında kullanılan araçların yenilenmesi için büyük avantaj sağlıyor. Öte yandan Renault Trucks olarak da Euro 6 normlarına geçişi teşvik edecek çok özel bir kampanya sunuyoruz. Hem ÖTV indirimi hem de kampanyamız sayesinde çok kârlı bir satın alma planı öneriyoruz” dedi.
 
ÖTV indirimi yasası ile bir çok çekici ve kamyonun değiştirileceğini belirten Çelik; “ÖTV indiriminin teşviki ile yapılacak yeni araç alımlarını düşündüğümüzde piyasada oluşacak hareketlenme ticari araçlar sektörünü olumlu etkileyecek. Bu zaman zarfında biz de Euro 6 çekiciler için sunduğumuz kampanya ile hem müşterilerimizi desteklemeyi hem de bu fırsatı daha da avantajlı hale getirmeyi hedefliyoruz” diye belirtti.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2016, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER