Asco Soğutma, Mestur araçlarını Carrier ile donattı

banner82
Asco Soğutma, Mestur araçlarını Carrier ile donattı
banner95

Dünyanın önde gelen Soğutmalı Taşımacılık ekipmanları üreticisi Carrier Transicold’un Türkiye distribütörü ASCO Soğutma, Mersin ve Türkiye’nin lider lojistik firmalarından Mestur’a 9 adet Vector 1950MT çift evaporatörlü treyler soğutucusu teslimatını, Hatay yetkili bayi ve servisi olan Özcoşkun Otomotiv’de gerçekleştirilen törenle gerçekleştirdi.

“Hassas sıcaklık kontrolü için Carrier Transicold’u tercih ettik”

Uzun süredir sürdürülen görüşmeler neticesinde, daha iyi sıcaklık kontrolü ve eşsiz soğutma performansı sunan, Carrier Transicold Vector 1950MT cihazlarını satın alan firma sahibi Ekrem Çiçek; “2000 yılında kurulan firmamız ile yıllardır Avrupa ve Ortadoğu’ya soğutmalı taşımacılık yapıyoruz. Avrupa’ya yaptığımız taşımalarda da gözlemlediğimiz üzere, Avrupalı firmalar filolarında büyük oranda Carrier Transicold markasını kullanmakta. Asco Soğutma ve Özcoşkun Otomotiv ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde, özellikle ilaç taşımaları gibi derece hassasiyeti gerektiren taşımalarda sıkıntı yaşamamak için filomuzu Carrier Transicold Vector 1950MT ile güçlendirdik. Hedefimiz Carrier Transicold Vector cihazları sayesinde sorun yaşamadan daha karlı ve daha güvenilir bir şekilde operasyonlarımızı gerçekleştirmek. Seçimimizi kolaylaştıran bir diğer etkense gerek ASCO Soğutma’nın, gerekse bölge bayii Özcoşkun Otomotiv’in çözüm odaklı yaklaşımları oldu” dedi.

“Carrier Transicold farkını yaşatacağımız daha çok müşteri var”

Teslimat törenine katılan ASCO Soğutma Genel Müdürü Ünsal Angar, Mestur ile başlayan teslimatların Hatay ve Mersin bölgelerinde önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyledi. Angar “Hatay ve Mersin bayimiz Özcoşkun Otomotiv ile bölgede birlikte sürdürmüş olduğumuz çalışmalar ile müşterilerimizin her türlü servis ve yedek parça ihtiyacını 7/24 esasına uygun bir şekilde karşılamaktayız. Türkiye çapında 19 ve Avrupa’da 650’ye yakın yetkili servis noktamız ile en yaygın hizmet ağını sağlamaktayız. Gerek üstün soğutma performansı, gerek çok düşük arıza oranı, gerekse düşük bakım maliyetleri ile Carrier Transicold Vector serisi cihazlarımız, ülkemiz ve sektör zor günlerden geçerken soğuk zincir lojistiği yapan firmaların en güvenilir ekipmanı olacaktır. Mestur gibi lojistik sektörünün en önemli firmalarından biri ile çalışmak bizim için çok anlamlı bir adım.” dedi.

“ASCO Soğutma müşterilerine hem danışman hem de çözüm sağlayıcı”

Şubat 2011’de kurulan ASCO Soğutma, Haziran 2015’ten bu yana Carrier Transicold’un Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Soğutmalı Taşımacılık konusunda uzman kadrosu ile müşterilerine, gerek satış öncesinde doğru cihaz seçimi ile danışmanlık hizmeti sunan ASCO Soğutma, gerek de satış sonrasında, tamamı soğutmalı taşımacılık cihazlarında uzmanlaşmış ve tüm eğitimleri tamamlanmış Türkiye çapındaki 19 yetkili servisi ile yaygın hizmet ağı ile çözüm üretiyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2016, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71